Tule tutvu siin erinevate õpilasfirmadega, nende liikmetega ning eesmärkidega!

ÕF Klõpitz

Hei! Mina olen Sara õpilasfirmast Klõpitz ning koos oma lennukaaslaste Ivete ja Leeniga toodame innovatiivseid topsihoidjaid, juba aastast 2018.

Meie topsihoidjad töötavad pesulõksumeetodil ja lahendavad ruumipuudust lennukites, rongides, bussides ja kodus, kontorites.

 Meie toode on paljuski arenenud klientide toega, juba põhikoolis oli meie eesmärgiks tuua turule toode mis oleks innovatiivne ja täiesti uus. Nii valmisidki esimeste vihikukaante jooniste järgi tooted, mis küll veidi erinevad praegustest toodetest, aga olid juba esimestena laatade lettidel.

 Meid on need paar aastat edasi viinud kindlasti inimeste niivõrd positiivne tagasiside, isegi kui meie kolm pole just kõige kindlamad oma tootes olnud. Põhjuseks, miks me aga endiselt oma toodet arendamas oleme ja miks me ka õpilasfirmana jätkame, ongi see motivatsioon mis tuleb lisaks pereliikmetele ja kooliperele ka väljastpoolt. Näiteks võhivõõraste kui ka oma ala spetsialistide poolt.

 Kindlasti on meie firmas olnud väga keerukaid ülesandeid ja õpetlikke kogemusi, aga üheks kõige raskemaks ülesandeks on olnud erinevate inimestega suhtlemine ja nendega üksmeelele jõudmine. Samas aga oleme tüdrukutega siiralt tänulikud, et meile on antud nii palju vabu käsi, et oleme suutnud kujundada oma brändi, mida paljud inimesed juba teavad ja tunnevad ning väga motiveerib ka see, kui täiesti võõras inimene sinu juurde tuleb ning ütleb, “et jah, me tunneme teid ja teid me siia laadale otsima tulimegi”. Õpilasfirma loomine on kindlasti üks elu õpetlikumaid kogemusi, mida me kõik kolm kahe käega kiidame, sest see programm annab võimaluse õppida enda ja väga palju ka teiste kohta ning annab ka teatud stardiplatvormi sinu edasistele tegemistele. Lohtudes siis näiteks erinevate inimestega ja luues uusi tutvusi üle Eesti. Klõpitza pere usub, et kõik noored kes on seda teekonda alustamas või ongi juba alustanud, ongi tulevikunoored.