POE LOOMINE

Et edukalt oma pood püsti panna veebilehel, läheb teil kõigepealt vaja müügikontot.

Selle tegemiseks minge veebilehele https://www.tulevikunoored.ee/logi-sisse?create_account=1 ning registreerige oma konto. Pärast konto registreerimist saate oma kasutaja võimalusi näha, vajutades oma konto nime peale lehe ülal, või minnes lehele https://www.tulevikunoored.ee/minu-konto

Et luua oma kontole pood, on esiteks vaja esitada meile poe loomise taotlus, mida saate teha vajutades sealsamal lehel nuppu “minu pood” ning täites sealsed lüngad. 

Kui taotlus on esitatud, jääge hoolikalt vaatama oma meilikasti(rämpsposti osakonda ka hoolikalt), sest sinna tuleb kiri, kui me oleme teie taotluse vastu võtnud, mis enamasti toimub 1-3 tööpäeva jooksul.

Kui teie taotlus on heaks kiidetud, saate lõpuks luua oma veebipoe! Selleks tuleb minna taas samasse kohta, kust sai saadetud taotlus ehk oma profiili alt nupp “minu pood” ning täita vastavad lüngad ning saata esimene makse. 

Nüüd tuleb taas jääda ootele, et me kinnitaks teie makse ning laseks teil ka oma poodi kasutada.

Nüüd minnes taas profiili alt “minu pood” sektsiooni, avaneb teile kena vaatepilt võimalustest mida teil on võimalik meie lehel teha

zHOhZjIQnoHk81N4PjwSSUlVKF0gtd9I81w76wFW0l-XbrxXnv2BdwlnoSV1JhrtqBACUQQz_PJ_XVp1cypktb31fSZtyN15WtVUneS-MjcV36XQirTWV1xKzOcKgaXF7IMV8URdTOODETE LOOMINE

Toote loomiseks tuleb minna “minu pood” lehelt “tooted” lehele, kust on näha juba olemasolevaid tooteid ning lisada uusi.

NB! Kui su tootel on mitu variatsiooni (smuuti eri maitsetega või kampsun eri disainidega), siis peaksid sa looma enne atribuudi selleks “atribuudid ja funktsioonid” nupu alt.KOMBINATSIOONIDE LOOMINE

Tooted, millel on mite eri disaini või maitset või muul moel tüüpi, kuid üldiselt on samad, peaksid kindlasti olema sees mitme kombinatsiooni, mitte eri toodetena.

Kombinatsioone saab luua oma peamenüü all vajutades nuppu “atribuudid ja funktsioonid”.

Sealt saad sa luua oma tootele variatsiooni ja selle vastavalt nimetada. Enamasti peaksid sa tootele valima atribuudi tüübiks raadionupud, mille puhul klient saab valida vaid ühe valikutest. 

Kui su tootel on variatsioonid mida saab kerge vaevaga lisava või eemaldada, võid valida ka rippmenüü (näiteks kas smuutiga tuleb kaasa kokaraamat või mitte) ning selle valiku puhul saab ostja valida mitu valikut. 

Värvid ja tekstuurid toimivad nagu raadionupud, kuid nende puhul on on laos olevad kogused kõigil samad, nii et me ei soovita seda kasutada, kui just väga vaja pole.

9I9nOpFWQi-hh3o8OW3HoKwYZgsyUjsnxp5732XGWIdyQ9dnMtHxKIlKUyMhikj-pbL4VF3QBnCUm_0x0d7mWKRAnC-iVpSMp9yz3Z-kz-58KOtojPr4SGVg_VWe734D2EqVfAsU

Pärast atribuudi loomist tuleb vajutada vaata nuppu, et anda atribuudile väärtused. 

EBoix-2-937cK5YULqW3UbIIvr_ZC6FM2aurM5beeXzb6ODAD61btGHd518KsqwIJ5rFTDbsY7_PSYddAouggx3h_uNZLKQ_rTcVLJdynrEzJVvFW1ho2uQtdyfUT0jR5btPTJiY

Näide atribuutide väärtustest. 

Kui kõik atribuutide väärtused on loodud, siis olete valmis oma toodet ka looma.TOOTE LOOMINE(JÄTK) 

Toote loomiseks tuleb lihtsalt “Tooted” nupu alt vajutada “lisa toode” ning täita vajalikud lüngad. Kui teie tootel on kombinatsioonid, tuleb seda kohe alguses vajutada, et asju uuesti ei peaks tegema.

Toodet võib panna eri kategooriatesse, kuid tähtis on paremalt valida talle üks peakategooria.

Soovitame panna toote kogused realistlikud ning lubada ostjal kõik kohaletoimetajad, kuna see ei muuda teie jaoks midagi, kuid teeb kliendile asju mugavamaks. 

2qmf6BgYDUMU6TO1GnKlmmaWddIUKYcUHNpwGFZpFKcI7X6GUjq5l_xkinq4PSX6KlJVNKMKguGPI0I9CwVJYeToSPLkAYTFwAcKvRQRm7ZS2MDQqMKkXk5N_-8JX8q8XsW6NURo

Kui teie tootel on kombinatsioonid, lisagi need kombinatsioonid nõnda ning vajutage genereeri. Pärast seda saate te eri variatsioonidele eri hindu ning laokoguseid määrata. 

Ja nüüd ongi teie veebipood üleval ning inimesed saavad teilt osta. 

RAHA VÄLJASTAMINE

Meie veebileht ei saada klientide heaolu nimel otse raha kohe teile, vaid ta jätab selle teie veebilehele konto bilanssi niipea, kui klient on selle edukalt kätte saanud.

Oma kontole laekunud raha saad sa kätte oma konto alt nupu “minu pood” alt, nupu “Väljavõtud” alt. Sealt saate endale saata makse endale sobivas suuruses, sobivale kontole.Tulukat müümist!!